ckklic.cz » Akce a kurzy » ŠKOLNÍ VODÁCKÉ KURZY a výlety, vodácké akce pro školy

NA VODĚ s CK Klíč

ŠKOLNÍ VODÁCKÉ KURZY a výlety, vodácké akce pro školy

Mnoho nezapomenutelných zážitků můžete zakusit na některé z oblíbených českých řek. Romantická zákoutí, divoké skály, pohodová plavba klidnou řekou, i atmosféra táboráku pod širým nebem láká ročně stále více nováčků – vodáků. Své osobité kouzlo si chrání Berounka, Sázava, Vltava i další řeky naší země. Připravili jsme pro Vás několik programů vhodných i pro úplné začátečníky. Vezměte svoji třídu a pojeďte s námi za opravdovým dobrodružstvím. Vybrali jsme nejatraktivnější úsek každé řeky s dobrým dopravním spojením. Začátečníky naučíme základním vodáckým dovednostem, vysvětlíme, jak se chovat na řece a v lodi a ostatní zkušené vodáky přiučíme co dělat v krizových situacích…

Můžete si vybrat mezi VODÁCKÝM ŠKOLNÍM VÝLETEM A VODÁCKÝM KURZEM:

  • Vodácký školní výlet: pohodové sjíždění řeky, návštěvy zajímavých míst v okolí
  • Vodácký kurz: intenzivní výuka vodáckých dovedností

Organizace:
Ze zkušenosti doporučujeme využívat dopravu vlakem nebo autobusem.
Účastníci budou po příjezdu (kolem 10-11 hodiny dopoledne) poučeni o bezpečnosti, převlečou se do sportovního a své věci naloží do pohotovostního vozidla, které věci převeze do místa přenocování.
Dále pod vedením instruktorů absolvují suchý a mokrý trénink, po kterém vyrazí celá skupina pohromadě na denní trasu. Přítomnost instruktora po celou dobu programu je samozřejmostí.
Na tábořiště se přijíždí mezi 16 – 18 hodinou. Poté si účastníci postaví vlastní stany a připraví vše potřebné pro nocleh. 
Program končí kolem 16 hodiny.