ckklic.cz » Akce a kurzy » ZAHRANIČNÍ PUŤÁKY NA VODĚ » INDIÁNSKÉ ŘEKY CHORVATSKA: Sa...

ZAHRANIČNÍ PUŤÁKY NA VODĚ

INDIÁNSKÉ ŘEKY CHORVATSKA
Savinja, Mrežnice, Korana, Zrmanja, Krka a Sáva- vodácká akce na kánoích s dopravou

Výběr toho vodácky nejzajímavějšího z Chorvatska. Krásně teplé i osvěžující krasové řeky s desítkami kaskád, vodopádů ale i zcela průzračných lagun ideálních ke koupání.

 • Obtížnost: lehké (MAX WW I-II) 1celkem 50 Km

Místa kde se natáčela slavná série o legendárním náčelníkovi Apačů. Pokud máte možnost, vezměte si indiánské oblečení a rekvizity a vydejte se s námi po stopách filmových hrdinů. Navíc budete mít příležitost se vykoupat v moři....
Savinja, Krka, Korana, Mrežnice, Zrmanja, Kolpa

MINIMÁLNÍ VĚK ÚČASTNÍKA 12 LET

Program

1 den
Odjezd v odpoledních hodinách. Noční cesta přes Rakousko do Slovinska
2 den
Ráno po snídani prohlídka Starého hradu s vyhlídkou na údolí Savinji. Následně plavba po Slovinské řece SAVINJA max WW I-II. Plavbu zakončíme v Lašku - naproti místnímu oblíbenému pivovaru. Odpoledne přejedeme do Čatez Therme, kde je super Aquapark. Nocleh v kempu, možnost večerního koupání.
3 den
Po snídani a dávce koupelí přesun do málo Chorvatského Karlovace - nákupy surovin a dále přejezd do Slunje - prohlídka vodopádů na soutoku Korany a Slunjčice. Podvečerní projížka ke mlýnům Kljůč. Nocleh na tábořišti u řeky.
4 den
Ranní časný odjezd na Koranu a celodenní nádherná plavba po KORANĚ. Cestou přírodní aquaria, vodní želvy a mlýny, prostě celková pohoda max. WW I+. Dlouhý den na vodě. Noc v kempu Korana na Plitvických jezerech.
5 den
Celodenní prohlídky NP Plitvická jezera, odpoledne odjezd k moři do kempu ve Starem Gradu - Paklenici. Večeře individuálně každý sám, v některé místní hospůdce.
6 den
Po snídani nás čeká fantastická ZRMANJA neboli Rio Pecos - Vinetuova řeka (místo „Old Shatterhandova“ vodáckého souboje s indiány), splutí klasické krasové říčky, kde se střídají kaskády s lagunami s průzračnou vodou. Večer koupání a relaxace u moře poblíž NP Paklenica a nocleh v kempu
7 den
Po snídani zajedeme autobusem na ranní turistiku v NP Paklenice a následně přejezd do Slovinky do Dolenjských Toplic. Nocleh v kempu.
8 den
Splutí krasové řeky Krk. Nádherné vodopády se střídají s průzračnými úseky delších bazénů. Večeře ve vlastní režii v příjemné místní hospůdce vedle hradu. Po večeři odjezd do kempu na Sávě Dolince.
9 den
Ráno vyrazíme průzkumnou plavbu na Sávě Dolince a na spojené Sávě. 11,5 km WW I-WW II. Na večer nás čeká příjemná procházka u Bledského jezera. Noční jízda do Čech.
10 den
Příjezd v ranních hodinách do ČR.

Termíny

 Kat.č.  Lokalita Doporučený termín (dní) Cena Obsazenost

V ceně je zahrnuto

 • Doprava: minibusem (s vlekem na lodě)
 • Ubytování: v kempu (ve vlastních stanech), k dispozici WC, umývárna a sprcha s teplou vodou
 • Další služby v ceně:
  přeprava zavazadel kolem řeky
  vodácký instruktor

Nástupní místa

Trutnov, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Jihlava, Brno, Mikulov

Minimální počet osob: 7

Doplňující informace

 • Cena nezahrnuje:  
 • ubytování, spí se ve vodáckých kempech, ty si každý platí sám podle skutečnosti, počítejte 10 euro na osobu a noc
 • Povinný neopren s dlouhými nohavicemi!
 • Každý účastník musí umět plavat!
 • Minimální věk účastníka: 15 let.

Pro skupiny min 6 osob zorganizujeme tuto akci ve Vámi zvoleném termínu. Pro firmy máme připraveny teambuildiongové programy na vodě a Kajak Workshop (od 10 až pro 80 účastníků).

Takže pokud jste partička nebo Firma, neváhejte se ozvat - Informace na tel 777602007.

ODESLAT AKCI NEBO KURZ NA E-MAIL