ckklic.cz » Akce a kurzy » SKIALPINISMUS - akce na skialpech, skitouring, skialpin » SKIALPINISTICKÝ VÍKEND V KRKONOŠÍCH Janské Lázně - Sněžka - Janské Lázn...

SKIALPINISMUS - akce na skialpech, skitouring, skialpin

SKIALPINISTICKÝ VÍKEND V KRKONOŠÍCH Janské Lázně - Sněžka - Janské Lázně

Je určen pro absolventy základního kurzu skialpinismu a NENÍ URČEN PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY (nováčky). Cílem tohoto víkendu je upevnit dovednosti a návyky získané na základním kurzu, DOBŘE SE BAVIT A LYŽOVAT a prostě si to užít. Součástí jsou 2 túry, vyzkoušíme trasu povolenou správou KRNAP.

  • Obtížnost: Středně náročná. Hodí se lepší fyzička, ale především dobré lyžařské umění. Počítejte s tím, že naprostá většina lyžování bude ve volném terénu mimo sjezdovky.

 

Víkend v Krkonoších vám připomene vše, co jste se naučili na základním kurzu. Čekají Vás 2 túry a opakování lavinové praxe. Tedy nácvik práce s lavinovými sety.

Akce je vhodná jak pro skupinky absolventů základního kurzu, tak také pro ty, co s námi již jezdí na zájezdy do Alp. Je pro všechny, co se chtějí zdokonalit, připomenout si lavinovou problematiku, navštívit nová místa, objevit pravé krkonošské pohostinství v několika horských boudách a nebo poznat nové kamarády.

Součástí kurzu je zapůjčení skialpinistické výbavy, 2 túry, instruktor, zapůjčení lavinového setu a ubytování v jednoduché horské chatě.

Kurz probíhá v KRNAPU a tak počítejte s nutností dodržováním pravidel vstupu do jednotlivých zón. Jsme partnery naší přírody a podporujeme úsilí na ochranu, kterou vyvíjí KRNAP.

Kurzy vede instruktor lyžování APUL a instruktor HAL ČHS.

Skialpinistické vybavení, které vám půjčíme:

skialpová lyže např. Hagan, Silvretta, Dynafit, Blizzard, Lusti, Nordica s vázáním ATK, Silvretta nebo Diamir, skialpové boty, stoupací pásy.

UBYTOVÁNÍ NA CHATÁCH SI PLATÍ KAŽDÝ SÁM, CENA CCA 650 Kč SE SNÍDANÍ, BUDE UPŘESNĚNO V PROPOZICÍCH.

Program

1 den
(pátek) Sraz v Janských Lázních kolem 18,30 hod, noční romantický výstup na Černou Horu, ubytování na chatě a nocleh.
2 den
(sobota) v 9 hodin odchod na túru. Túra bude zaměřená na dokonalé zvládnutí technik výstupu a ladění sjezdu. Trasa bude sjezd přes Kolínskou do Pece Pod Sněžkou a odtud malebným údolím Obřího dolu k Kapličce, dále k trkači a na Slezskou boudu. Odtud Výstup na Sněžku a sjezd na ubytování. Večer koupání ve finské kádi anebo sauna, nocleh.
3 den
(neděle) Druhá kratší túra přes Velkou Úpu a Javoří nebo Vavřincův Důl k rašeliništím na Světlé hoře a dále nahoru až na vrchol Černé Hory. Cestou zastávka na oběd. Odpoledne ukončení, odjez po 16 hodině.

Termíny

 Kat.č.  Lokalita Doporučený termín (dní) Cena Obsazenost

V ceně je zahrnuto

  • Další služby v ceně:
    půjčovné skialpinistických lyží, pásů a bot, mazání a servis lyží
    zapůjčení lavinových setů (píps, lopatka a sonda)
    instruktor skialpinismu a lyžování

V ceně není zahrnuto

  • doprava, ubytování, strava, a další služby, neuvedené v položce v ceně zahrnuto

Slevy

vlastní skialpinistické vybavení -200,00 Kč

Nástupní místa

v místě konání akce (Janské Lázně)

Minimální počet osob: 4

Doplňující informace

 

UBYTOVÁNÍ SE PLATÍ NA MÍSTĚ, POČÍTEJTE 600 Kč ZA OSOBU /1 NOC / SNÍDANĚ. VEČEŘE SI OBJEDNÁTE DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU, PLATÍ SE V NA CHATĚ. Zvolte si váš termín: pro skupinky min 4 osob po dohodě leden až duben, možno i ve všední dny.

  • Pro firmy máme připraveny teambuildingové programy na skialpech a Lyžařský Workshop (od 4 až pro 80 účastníků).

Takže pokud jste partička nebo Firma, neváhejte se ozvat - Informace na tel 777602007.

ODESLAT AKCI NEBO KURZ NA E-MAIL