ckklic.cz » Akce a kurzy » Cykloturistika v pohodě na kole » Pohodový týden na kole ...

Cykloturistika v pohodě na kole

Pohodový týden na kole VIII. - Úžasné Alpy na kole - Klopeinersee

Sedmidenní cyklistický zájezd s ubytováním v příjemném *** alpském hotelu. Buďte vítáni na jihu, u nejteplejšího jezera Evropy. Voda až 28° C Vám přinese příjemné osvěžení na těle i duchu. Tento kraj je rájem pro milovníky kol – 1200 km tratí, pěší turistika po nejkrásnějších hřebenech Rakouska- Hochbir, Petzen Sedmidenní cyklistický zájezd s ubytováním v příjemném *** alpském hotelu. Buďte vítáni na jihu, u nejteplejšího jezera Evropy. Voda až 28° C Vám přinese příjemné osvěžení na těle i duchu. Tento kraj je rájem pro milovníky kol – 1200 km tratí, pěší turistika po nejkrásnějších hřebenech Rakouska- Hochbir, Petzen

U osmnáctijamkového golfového hřiště, které je vzdáleno jen 1 km od hotelu, můžete od března do listopadu rovněž navštívit školu golfu. Potápění v jezeře skýtá neopakovatelné zážitky. Takže si přijdou všichni na své, ať už jsou cyklisti, turisti, nebo rodiny s dětmi. Zázemí hotelu s 2-lůžkovými pokoji (i rodinné) se sprchou, WC, sat. TV, telefonem a rádiem nám umocní opravdovou pohodu tohoto zájezdu. Snídaně je formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem a nápoji, včetně salátového švédského stolu. 1x pro nás hotel připravil večeři formou grilování. V průběhu pobytu můžete neomezeně používat kola (vlastní hotelová půjčovna se 140 koly) a vlastní hotelovou pláž jen 300 m od hotelu.

Program

1 den
odjezd v podvečerních hodinách z ČR do Rakouska.
2 den
ráno příjezd do SEELACHU, snídaně, ubytování dle možností hotelu, odpoledne volný program, nebo kratší seznamovací trasa kolem jezera KLOPEINERSEE dále přes UNTERBURG, kolem jezera TURNERSEE (možnost koupání) a přes STEIN zpět do hotelu, večeře.
3 den
snídaně, odjezd busem k soutěsce TSCHEPPASCHLUCHT, úžasná procházka s vodopády, a zpět do hotelu na kole přes FERLACH, částečně podél řeky DRÁVY do GALLIZIENU, POTÉ zajížďky k vodopádu WILDERSTEINER a poté již po R1W krajinou do hotelu – asi nejhezčí trasa celého zájezdu, nádherné zákoutí řeky Drávy, velmi pohodlná trasa (42 km), večeře.
4 den
snídaně, k jezeru TURNERSEE, dále přes SITTERDORF k řece DRÁVĚ,a po další části již zmíněné DRAU-RADWEG podél této řeky jedinečnou cyklistickou stezkou až na konec VOLKERMARKTER STAUSEE zpět do hotelu (48 km), večeře formou grilování.
5 den
snídaně, na kole k lanovce na PETZEN přes EBERNDORF až pod úpatí PETZENU, možnost výjezdu ke kapli ST. ANNA, odkud jsou nádherné výhledy na korutanská jezera a slovinské hory, potom zpáteční trasa do hotelu na kole (celkem 65 km), večeře.
6 den
snídaně, přes malé městečko KUEHNSDORF podél železnice do BLEIBURGU a jižní trasou přes ST. STEFAN zpět do hotelu (55 km), možnost zkrácení o 15 km, večeře.
7 den
snídaně a odjezd do ČR, příjezd v pozdních odpoledních hod.

Termíny

 Kat.č.  Lokalita Doporučený termín (dní) Cena Obsazenost

V ceně je zahrnuto

  • Doprava: klimatizovaným autokarem s kratým přívěsem na kola
  • Ubytování: hotel ***
  • Strava: polopenze
  • Další služby v ceně:
    připojištění stornopoplatků a léčebných výloh v zahraničí
    sportovní instruktor a infomateriál

Za příplatek

  • Ubytování: jednolůžkový pokoj +1 000,00 Kč

Slevy

0-7 let: 2500 Kč, 8-14 let: 1800 Kč

Nástupní místa

Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Brno, Praha, Jihlava

Doplňující informace

Cena zahrnuje: 5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeře, nápoje k večeři (max. 4 nápoje denně na osobu)1x grilování, každodenní použití hotelové pláže , připojištění stornopoplatků a léčebných výloh v zahraničí, kola po celou dobu zájezdu, doprava autobusem s krytým přívěsem na kola, sportovní instruktor, informační materiály.
Další informace:
Cena nezahrnuje: vstupné, lanovky a vše další, co není uvedeno v odstavci “Cena zahrnuje”.

ODESLAT AKCI NEBO KURZ NA E-MAIL